O nas

Zasłynęliśmy dzięki opinii tworzenia smacznych posiłków, które są dopasowane do potrzeb naszych Gości oraz wspaniałej załogi zaangażowanych pracowników. Nasza działalność skupia się głównie na urozmaicaniu dań Gościom restauracji i pracownikom obsługiwanych przez nas kantyn, aby ich codzienne przerwy w pracy były pełne ciekawych smaków i dobrej energii.

Kontakt do nas

Dyspozycyjność i zaufanie

Staramy się, aby współpraca z nami opierała się na zaufaniu. Rozmowa, uczciwość w relacji i szacunek stanowią podstawy dobrej usługi.

Pasja współmierna z jakością potraw

W wykonywaną pracę angażujemy nie tylko smak, ale i duszę. Dzięki temu jakość oferowanych dań od zawsze jest na wysokim poziomie.

Sukces w sile zespołu

Nasze usługi cateringowe cieszą się powodzeniem, co zawdzięczamy przede wszystkim pracownikom. Dzielą się oni wzajemnie wiedzą i są dla siebie dużym wsparciem.

Mała Gastronomia Lewandowski

Mała Gastronomia Lewandowski jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi gastronomiczne takie jak catering, żywienie zbiorowe, prowadzenie kantyn pracowniczych oraz wiele innych. Ponadto świadczymy usługi dydaktyczno kulinarne by wprowadzić najmłodszych w świat gotowania.

Wykwalifikowany personel złożony z doświadczonych kucharzy i dietetyka zapewnia najlepszą jakość oferowanych przez nas usług.

Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta i perfekcyjne wykonanie powierzonego nam zadania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem realizujemy jego życzenia.

Zaufało nam wiele instytucji Państwowych czego dowodem są liczne referencje i podziękowania za świadczone przez nas usługi. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność, że zamówienie które nam zlecicie będzie wykonane z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz że w każdej chwili jesteśmy do waszej dyspozycji.