Prowadzenie stołówek pracownicznych

Kantyna pracownicza powinna być przyjemną, wielofunkcyjną przestrzenią, w której spotykasz się, by zjeść wartościowy posiłek, zamienić kilka słów i zrobić sobie chwilę przerwy. Miejsce to istotnie przyczynia się do wzrostu atrakcyjności Twojego przedsiębiorstwa, które jest korzystniej postrzegane przez pracowników. 

Kantyny – prowadzenie

Najważniejszym elementem podczas przerwy w pracy jest zdrowy posiłek regeneracyjny. Dzięki recepturom sporządzanym przez właściciela oraz szefa kuchni, każdy obiad ma odpowiednią ilość składników odżywczych oraz kalorii.

Proponujemy Państwu usługę cateringu w zakładzie pracy wraz z pełną obsługą w zakresie wydawania posiłków, udostępnienia zastawy stołowej oraz utylizacji resztek obiadowych. Jedyne, czego od Państwa oczekujemy to tylko i wyłącznie wskazania miejsca gdzie mogą być wydawane posiłki.

Warto zaznaczyć, że jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h.

Prowadzenie stołówek pracowniczych 

Restauracje pracownicze, które prowadzimy serwują zróżnicowane potrawy dopasowane do gustów naszych Gości. Dzięki badaniu potrzeb, które prowadzimy już podczas pierwszych rozmów z klientami, posiadamy możliwość zaproponowania oferty skrojonej miarę.

Oferta indywidualna

Nasza bogata oferta obejmuje miedzy innymi:

  • dania mięsne
  • dania wegetariańskie
  • dania wegańskie
  • dania bezglutenowe

Są one dopasowane do coraz większych wymagań rynku konsumentów. Dzięki temu każdy pracownik poprzez możliwość wyboru czuje się komfortowo.

Odpowiednie dla dnia i pory roku

Dbamy o to, żeby każdy dzień wnosił nowe doznania smakowe, dlatego systematycznie organizujemy w naszych restauracjach akcje dopasowane do kalendarza zapewniające zróżnicowanie oferty oraz dań razem z cyklicznymi wydarzeniami tematycznymi uwzględniającymi sezonowość dostępnych produktów. 

Prowadzenie stołówki szkolnej - Bydgoszcz
Prowadzenie stołówek / Umowa na prowadzenie stołówki

Prowadzenie stołówki szkolnej

Prowadzenie stołówki szkolnej może być nie lada wyzwaniem. Wymaga nie tylko dobrych umiejętności kulinarnych ze strony załogi, ale także doskonałej organizacji, proporcjonalnej do wielkości szkoły i ilości wydawanych posiłków. Istotnymi elementami są tutaj także jakość jedzenia oraz cena – jedno i drugie zapewni Catering Lewandowski.

Umowa na prowadzenie stołówki

W ramach współpracy z naszą firmą istnieje możliwość podpisania umowy na prowadzenie stołówki szkolnej co zagwarantuje kompleksowe rozwiązanie dla placówki i prowadzenie kuchni przez doświadczone w branży osoby. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów i zasad wspópłracy.